Nabízíme novostavbu k prodeji

STAVBA BYLA PRODÁNA.

Novostavba podle našeho projektu našla rychle zájemce a je nyní už zabydlená.

Jak se bydlí v domě podle našeho projektu můžete zjistit hned, aniž byste čekali na vyřízení povolení a dokončení stavby. Už nyní můžete zakoupit nový dům pouhých 10 km od centra Olomouce a přitom v klidném prostředí . K domu náleží pozemek o rozloze 700 m2.

Dům je koncipován jako bungalov pro bydlení 2-4 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je doplněn malou spíží. V objektu jsou dvě samostatné ložnice.

Šikmý podhled v obývacím pokoji dává prostoru vzdušnost a moderní vzhled.

Dům je doplněn krytým stáním pro automobil.

Prodejní cena 3.145.000,- Kč vč. DPH i pozemku.

Půdorys domu s jednou bytovou jednotkou 3+kk je obdélný o rozměrech 8,94 m x 12,04 m, kryté stání je rozměrů 3,48 m x 4,14 m. Jedná se o nepodsklepený jednopodlažní objekt, který je zastřešen dvouúrovňovou pultovou střechou se spádem do zahrady a ulice. Kryté automobilové stání je zastřešeno protažením pultové střechy z uliční strany objektu. Sklony střešních rovin pultových střech jsou 5° (uliční strana) a 11°(zahradní strana). Korunní římsu tvoří vodorovný obklad přesahů střešních krokví. Hlavní vstup ústí do předsíně, která slouží zároveň jako šatna. Předsíň je od haly oddělena posuvnými dveřmi. Hala má tvar písmene "C", přičemž ve výklenku horní části je umístěn plynový kotel. Z haly je přístup do všech místností. Z levé strany se jedná o ložnici a pokoj, situovanou pod nižší pultovou střechu. Naproti předsíně je koupelna. Na straně pravé jsou dveře vedoucí do obývacího pokoje, jehož součástí je kuchyňský kout. V kuchyňském koutě je spíž, která je orientována doprostřed objektu. Obývací pokoj je přímo propojen balkónovými dveřmi s terasou. Do haly je zároveň zakomponováno samostatné WC s přístupem z haly. Jelikož je pravá část objektu a komunikační prostor zastřešen vyšší pultovou střechou, jsou nad předsíň a koupelnu umístěny PZ desky, které tvoří úložný prostor přímo pod střešní rovinou. Stavba je napojená na veřejný vodovodní a plynovodní řád a na distribuční síť NN. Likvidace splaškových vod je řešená domovní ČOV. Dešťová voda zasakuje na pozemku.

V ceně jsou hotové podlahy, koupelna, WC, obložkové zárubně atd.

Zájemci se mohou obrátit přímo na naši projekční kancelář: atelier133@email.cz, tel. 585358121, 775334133.

Děkujeme za vaše nabídky.

Máte jakýkoli dotaz nebo nám chcete něco vzkázat?

Spolupracujeme

Euro Dřevostavby
Program
Natura
Sunjas
Dřevodom Rajec
Ostrovní-Elektrárny-cz
Fenix System

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.