Interiér

Interiér je nedílnou součástí našeho života. Pro někoho je to třešnička na dortě, na kterou se těší, když staví dům a pro jiného noční můra, která mu nedá spát, když už po desáté zakopává o roh pohovky, která se vlastně nikam pořádně nevejde. Aby interiér domu, bytu nebo třeba kanceláře byl místem inspirace a pohody, stojí za to investovat do jeho návrhu čas.

Architektonické studie nabízí kompletní dispoziční řešení interíérů rodinných domů a bytů zejména jejich vnitřní uspořádání. Objekt je možné zpracovávat v celém jeho rozsahu (všechny místnosti, komunikační prostory, zázemí atd.) nebo se lze samostatně soustředit na interiér jedné místnosti, který je nutné v daný okamžik navrhnout (např. dětský pokoj vzhledem k růstu dětí apod.). Věnujeme se rámcovému vybavení interiéru u každé stavby hned na začátku, aby si každý stavebník mohl uvědomit, kolik nábytku se mu do dané místnosti vejde. Setkali jsme se i s požadavkem přizpůsobit stavbu mobiliáři ze stávajícího bytu. Na tom není nic špatného. Člověk investuje do pěkného kusu nábytku, který mu přiroste k srdci a je samozřejmostí, že chce, aby tento kus měl ve svém novém domově nejen kam postavit , ale aby to místo bylo jako pro něj dělané.


Máte jakýkoli dotaz nebo nám chcete něco vzkázat?

Spolupracujeme

Euro Dřevostavby
Program
Natura
Sunjas
Dřevodom Rajec
Ostrovní-Elektrárny-cz
Fenix System

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.